Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από marialena Σαβ Μαρ 04, 2017 12:27 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Πεμ Ιαν 07, 2016 10:40 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

» Αυτοκολλητα frozen PANINI
από black beauty Παρ Οκτ 30, 2015 8:09 am

Παρόντες χρήστες
122 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 122 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

101 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Παρ Οκτ 23, 2015 1:22 am

tinag

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τις δίνω 6 γεμάτα . 3 δικά μου 3 ξένο . Της δίνω το almiron 1 . Πήρα τώρα το κιντερτε για κολικους με μαραθο. Ηπιε 30 ml ειναι μα φάει στη 1 αλλα δεν με νοιάζει τώρα ας φάει κ 1 κ μιση με παίρνει να αλλα και έτσι το πρόβα για μα παει σερί το 4 ωρο μέχρι το τελευταίο κ καλα γεύμα το βραδινό. Τώρα έκανε κ πολλα καλα κ ησυχασε. Κάνει 1 φορα την μέρα κακά. Ελπίζω ν την βοήθησε λίγο. Ν μην της ξανά δώσω σήμερα άλλο ε;;

102 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Παρ Οκτ 23, 2015 2:08 am

Lilliput

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλύτερα μην ξαναδώσεις για σήμερα.
Μία φορά κάνει μόνο κακά; Είναι δυσκοίλιο ρε συ; Μήπως δε της κάνει το γάλα αυτό;
Στο Ρέα στο πρότειναν;

103 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Παρ Οκτ 23, 2015 2:14 am

Titino

Καλημερα κοριτσια! η μαλλον καλησπερα. Εμενα εχει βολευτει μου φαινεται και δεν βλεπω φως στο τουνελ.
Τινα μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω. Ο παιδιατρος ξερει οτι κανει μονο μια φορα την ημερα; μου φαινεται περιεργο θυμαμαι ο ανηψιος καθε τρεις και λιγο, ειδικα στα γευματα.

104 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Παρ Οκτ 23, 2015 3:11 am

tinag

Στην αρχη έκανε σε καθε γεύμα μετα γεύμα παρα γεύμα και τώρα μια φορα τη μέρα! Και τα αλλα μου παιδιά τα ίδια! Τους έβαζε και υποθέτο γλυκερινης! Αστα να πανε! Τεσπα τώρα τα κανε και κοιμάται ήσυχα! Πάω να ξεκουραστούν λίγο έχω τεζαρει !!! Κανε βαθιά καθίσματα , βάλε να χορεψεις!! Κανε σεξ!!! Η έστω έλα σε οργ..... Βοηθάει πολυ!!!!

105 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Σαβ Οκτ 24, 2015 12:34 am

tinag

Καλημέρα εγκύουλες φίλες μου! Το κάνετε;;; Κανένα σημάδι τα μπεμπακια δώσανε;; Η ειναι καλα βολεμενα;;; Εγω κορίτσια δεν αντέχω άλλο εδώ και δυο μέρες η μπεμπα κλαίει όλη μέρα σχεδόν με αποκορύφωμα τ ξημερώματα απο τις 3 το πρωι μέχρι τις 8!!! Έχω τρελαθεί το μαραθο δεν βλεπω να την βοήθησε ουτε λίγο! Στις 5 την ταισα ήπιε 100ml ξένο ρευτηκε 2 φορές και την βάζω να ξαπλώσει έριξε τέτοιο βογγιτο τέτοιο σφιξιμο κατακοκκινισε ε στις 6 η ωρα κάνει ενα χλουπ και τα έβγαλε ολα! Εμετο ! Τρελαθηκα μέχρι και απο την μύτη έβγαλε! Μα τέτοιο σφιξιμο μου λέει ο άντρας μου πως να μην τα βγάλει; Πήρα τον γιατρο τώρα και μου είπε να της πάρω το almiron ha. Ειναι υποαλλεργικο οχι οτι εχει αλλεργία απλα βοηθάει και στους κολικους απλα ειναι και για την πρόληψη αλλεργίες έτσι γράφει το κουτί. Ελπίζω να την βοηθήσει τι να πω δεν ξερω! Στην κόρη μου την μεγαλη είχα αλλάξει 100 γάλατα μέχρι να κατασταλαξουμε! Τις είχα πάρει αυτα που έλεγε για αντί κολικους και ήταν χειρότερα!!! Μακάρι να την βοηθήσει αυτο την βλεπω και σφιγγεται η καρδιά μου ! Ολο γρου γρου κάνει το στομαχακι της!!!

106 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Σαβ Οκτ 24, 2015 1:01 am

Titino

Γειά σας κορίτσια. Νομίζω ότι κάτι έχει αρχίσει και γίνεται. Έχω έναν σταθερό πόνο πολύ χαμηλά στην κοιλιά. Όρθια δεν μπορώ να σταθώ από τον πόνο ούτε το πόδι να κουνήσω. Δεν έχω συσπάσεις και δεν έσπασαν τα νερά. Η κοιλιά μου κάτω από το στήθος είναι μαλακή. Λέτε να κατέβηκε ο μπεμπης; θα κάνω ένα μπάνιο να δω αν χαλαρώσω αν δεν θα πάρω την γιατρό.
Τινά κουράγιο. Φαντάζομαι το σοκ σου με τον εμετό και φαντάζομαι ταλαιπωρία η μικρουλα. Το είναι αυτό το πράγμα δε παιδί μου, τα καημένα. Μετά έχουν σειρά τα δοντάκια που και αυτό είναι πόνος. Ελπίζω να σας κάνει το γάλα να ηρεμήστε!

107 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Σαβ Οκτ 24, 2015 1:05 am

tinag

Αχ άντε κοπέλα μου με το καλο!!! Να πάρεις την γιατρο! Μην το αφήνεις! Να πας μια βόλτα απο το ρεα και σίγουρα θα σε βάλει!!!! Ια σε σκέφτομαι συνέχεια!!!! Κ θα σου στέλνω θετική ενέργεια!!!

108 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Σαβ Οκτ 24, 2015 1:06 am

Lilliput

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, εμείς εδώ, η μικρή γκρινιάζει με τα δοντάκια της!
Κι εγώ πονάω αλλά όχι κάτι σοβαρό...

Καταρχάς, του έδωσες πολύ του μωρού γάλα, τα 100ml είναι μεγάλη ποσότητα! Θα βαρυστομάχιασε γι ´αυτό του βγήκαν κι από την μύτη ρε συ!

Για τους κολικούς δε γνωρίζω προσωπικά επειδή δεν είχαμε ποτέ αλλά αυτό που περιγράφεις το έκανε και η μικρή μου που είχε γοπ.
Για τα αέρια στην κοιλίτσα ίσως να φταίει και το μπιμπερό που της δίνεις. Σε ρώτησα και χθες αλλά δε μου απάντησες.
Υπάρχουν ειδικά μπιμπερό για τους κολικούς, έχω αλλά ποτέ δε τα χρησιμοποιήσαμε, της dr Brown που είναι θαυματουργά!

Αν κάνει συχνά εμετούς δοκίμασε να δημιουργήσεις μια κλίση στο κρεβατάκι της. Εγώ είχα βάλει τόμους βιβλία κάτω από το στρώμα και οι εμετοί σταμάτησαν τουλάχιστον όσο ήταν εκεί κι έτσι δε κινδυνεύαμε από αναρρόφηση!

109 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Σαβ Οκτ 24, 2015 1:22 am

Titino

Αυτό με το βιβλίο το είχε κάνει και ο αδερφός μου προληπτικά σαν ασφάλεια τους το είχε πει ο παιδίατρος.
Λέτε να πήρε μπρος;

110 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Σαβ Οκτ 24, 2015 1:26 am

Lilliput

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπορεί Τιτίνο. Δεν είναι απαραίτητο να σπάσουν τα νερά για να καταλάβεις ότι γεννάς. Μπορεί να έχεις ήδη ξεκινήσει τη διαστολή και να σπάσουν πολύ αργότερα. Μήπως να πήγαινες μια βόλτα να σε δει ο γιατρός σου;

Σίγουρα θα έχει κατεβεί γι ´αυτό και πονάς. Κι εγώ δε μπορώ να είμαι όρθια αλλά και ξαπλωμένη έχω μεγάλη πίεση στη λεκάνη μου.

111 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Σαβ Οκτ 24, 2015 2:30 am

tinag

Λιλι μου δεν τις έχω πάρει ειδικά μπιμπερο τα ΟΗΕ στον γιο μου αυτού του μπραουν έδωσα μια περιουσία και δεν του έκαναν τίποτα!!! Τις έχω πάρει τις Chico τα κλασικά. Τις εδαα τώρα το νέο γαλα ρευτηκε αμέσως 1 φορές ειναι λίγο Πειραιά στην υφή δηλαδη δεν κάνει αφρό και σαν σκόνη ειναι πιο πηχτο. Εμετο κάνει μόνο οταν τρώει τόσο πολυ και οταν την βάλω και δεν κοιμηθη ήσυχα αλλα αρχίσει τα σφιξιματα. Τις το τραβηξα το μπιμπερο οταν ήπιε τα 100 και δεν το εβγάζε με τίποτα τι να έκανα; Άντε τιτινο μιλήσειςε την γιατρο;;;;

112 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Σαβ Οκτ 24, 2015 2:35 am

Titino

Όχι ακόμα. Πάντα είχα πόνους στην λεκάνη αλίμονο, αλλά τώρα δεν μπορώ να κουνηθω. Με έντυσε ο άντρας μου. Με το μπάνιο χαλάρωσα λίγο. Θα δω πως θα πάει και θα τη πάρω. Μην είναι πάλι λάθος συναγερμός και τρέχω την γυναίκα άδικα. Νομίζω απλά κατέβηκε ο μικρός. Αυτό του Μπράουν το έχω και εγώ το μπιμπερό.

113 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Κυρ Οκτ 25, 2015 1:26 am

tinag

Καλημέρα!! Τι γινεται;; Πείτε μου οτι γέννησε έστω 1 απο τις δυο σας!!!! Καλε άντε!!! Το κάνετε πως νιώθετε σήμερα;;; Εμείς εχθές κοιμηθηκαμε!!!! Ναι ναι ναι!! Σε καθε γεύμα απο εχθές κάνει κακά και έτσι ειναι ήρεμη!! Τι να πω μήπως ευθύνεται το γαλα;;; Μακάρι Παναγίτσα μου να συνεχιστεί αυτο με τα κακά!!! Εφαγε στις 10 μετα στις 1 μιση και μετα ..... Κρατηθειτε... Στις 6!!!! Βέβαια τα ρολόγια τα γυρίσαμε και ήταν ουσιαστικά 5 !!! Η ουσία ειναι οτι κοιμήθηκα !!! Και νιώθω άλλος άνθρωπος!!! Αυτα τα δικά μου! Πείτε μου εσείς τα πάντα!!!

114 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Κυρ Οκτ 25, 2015 1:52 am

Titino

Καλημέρα ! Έλιωσα στον ύπνο! Μπράβο στο κοριτσάκι σου! Ξεκούραστηκατε όλοι σας! Μάλλον έφταιγε το γάλα, μίλησες με τον παιδιατρο ξανα; εμείς ακόμα εδώ. Τι να πω. Μας δουλεύει τι παιδί. Το βράδυ είχα λίγες συσπάσεις και πόνους. Μετά τπτ! Αύριο παω ρεα οπότε δεν είναι στο χέρι του.

115 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Κυρ Οκτ 25, 2015 2:13 am

tinag

Αυριο μπαίνεις στην 38η;;; Ναι άντε αυριο που θα πας πα ατην γιατρο σου οτι δεν αντέχει άλλο. Αν και με τον πλακουντα δεν την γλιτωνεισ θα σε βάλει μπορεί και αυριο τέτοια ωρα ν έχεις τον γιο σου αγκαλια!!!! Οχι δεν τον ξανά πήρα τον παιδιατρο γου την βλεπω Οκ πια το παρόν. Πάντως αυτο το γαλα βρωμοκοπαει πως το πίνουν!!!

116 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Κυρ Οκτ 25, 2015 2:21 am

Titino

Χάχα χάχα ναι σχεδόν όλα τα γάλατα βρωμάνε. Ένα φιλικό μας ζευγάρι πρώτη φορά γονείς, νόμιζαν ότι ήταν ληγμένο!!! Μας έλεγαν ότι ψάχνανε στο κουτί την ημερομηνία λήξης και θα το πήγαιναν πίσω... Μπορεί απλά αύριο τέτοια ώρα να ξεκινησει η πρόκληση. Ούτως ή άλλως είπε ότι αυτήν την εβδομάδα γεννάμε.

117 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Κυρ Οκτ 25, 2015 2:25 am

tinag

Άντε τι ωραία! Θυμάσε μωρο που λέγαμε άντε και ποτε θα φτάσουμε εδώ . Ποτε το ενα ποτε το άλλο! Και ήρθε ο καιρος! Πλάκα πλάκα τόσο καιρό η μια είχε την αλλαγή για αγωνίες- απορίες- ανησυχίες και χαρές! Έτσι θα τα λέμε πρώτα ο θεός οταν γεννήσεις και εσυε το καλο για τα νινακια

118 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Κυρ Οκτ 25, 2015 2:53 am

Titino

Ναι οντως. Εγώ νομίζω ότι αργήσαμε να γεννήσουμε. Εσύ κυρία στην ώρα σου!

119 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Κυρ Οκτ 25, 2015 4:42 am

Lilliput

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!

Σήμερα σηκώθηκα με όρεξη για δουλειές. Ξεκίνησα άλλη μία μίνι γενική η οποία λογικά θα τελειώσει αύριο. Ευτυχώς ο άντρας μου κρατάει λίγο τη μικρή σήμερα, έφτιαξα και κοτόπιτα. Το απόγευμα γλυκάκι!
Ο μπέμπης είναι πολύ ανήσυχος και σπρώχνει, νομίζω η κοιλιά μου θα σκιστεί...

Έχω ένα προαίσθημα...
Είδα και ένα όμορφο όνειρο!

120 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Κυρ Οκτ 25, 2015 5:08 am

tinag

Λιλι μου έτσι όπως τα περιγραφρεις νομίζω είσαι πολυ πολυ κοντά!!! Ειναι κ ανήσυχος ο μπεμπης θες να κανείς κ γενική είδες κ όνειρο.... Ε αν οχι σήμερα μέχρι αυριο σε κόβω να γεννας! Ποτε ειναι κ καλα να ξανάπας γιατρο;

121 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Κυρ Οκτ 25, 2015 6:15 am

Lilliput

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την Τετάρτη απόγευμα έχουμε πει.
38η εβδομάδα σήμερα.
Νιώθω κάπως περίεργα η αλήθεια είναι...

122 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Δευ Οκτ 26, 2015 2:37 am

Titino

Καλημέρα! Έκανα τον καρδιοτοκογραφο, έχω συσπάσεις και πόνους αλλά δεν τους καταλαβαίνω. Μου πρότεινε με μπούμε Σάββατο της είπα και αύριο να μου λέγατε θα έμπαινα. Οπότε κανονίσαμε για αύριο! Επιτέλους! !!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!

123 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Δευ Οκτ 26, 2015 2:38 am

Titino

Εσείς τι κάνετε; Τίνα η μικρη καλά εοναι; οκ το γαλα;

124 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Δευ Οκτ 26, 2015 3:02 am

tinag

Αχου τι ωραία νέα ειναι αυτα!!! Μπράβο κοπέλα μου με το καλο! Και με έναν πόνο !!!! Εμείς είμαστε λίγο καλύτερα μπορω να πω!!! Απο άποψης οτι σε καθε γεύμα σχεδόν κάνει κακά οπότε ησυχαζει και η κοιλιτσα της! Μη νομίζεις βέβαια οτι δεν κλαίει και δεν τσιριζει αλλα υπομονη!

125 Απ: Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015 Την / Το Δευ Οκτ 26, 2015 3:13 am

Titino

Ευχαριστώ πολύ! Εντάξει σκέψου όμως ότι ανακουφιζεται η κοιλίτσα της και δεν κάνει και εμετό. Ανυπομονώ να τον πάρω αγκαλίτσα. Όσο έκανα τον καρδιοτοκογραφο άκουσα κι κλάμα από μπεμπέ, συγκινήθηκα. Λέω τι καλά. .. θυμήθηκα που το έλεγες και εσύ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Invision forum με ForumGreek | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Δημιουργήστε το δικό σας μπλογκ